DRP048V240W1BN
Productnummer DigiKey
1145-1093-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRP048V240W1BN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 5A
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 80°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,89" L x 3,35" B x 4,76" H (124,1mm x 85,0mm x 121,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Spanning - uitgang 1
48V
Standaard nummer
508; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3
Stroom - uitgang (max.)
5A