DRP048V480W1BA is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 379
Gegevensblad
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 10A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRP048V480W1BA
Productnummer DigiKey
1145-1022-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRP048V480W1BA
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vermogen (watt)
480W
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
93%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 75°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
5,67" L x 4,67" B x 4,76" H (144,0mm x 118,6mm x 121,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Spanning - uitgang 1
48V
Standaard nummer
508; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3
Stroom - uitgang (max.)
10A