DRS-24V100W1AR
Productnummer DigiKey
1145-1225-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRS-24V100W1AR
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 4A
Categorie
Vermogen (watt)
100W
Fabrikant
Delta Electronics
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
89%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
3,94" L x 1,77" B x 2,95" H (100,0mm x 45,0mm x 75,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cULus, cURus, TÜV
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
4A