DRS-24V50W1NZ
Productnummer DigiKey
1145-1231-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRS-24V50W1NZ
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 50W
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 2,1A
Categorie
Vermogen (watt)
50W
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, IP20, belastingsverdeling, universele ingang
Grootte / afmetingen
3,52" L x 1,18" B x 2,95" H (89,5mm x 30,0mm x 75,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
2,1A