DRS-5V50W1NZ
Productnummer DigiKey
1145-1244-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRS-5V50W1NZ
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 50W
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 5V 5A
Categorie
Vermogen (watt)
50W
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
82%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, IP20, universele ingang
Grootte / afmetingen
3,74" L x 1,18" B x 2,95" H (95,0mm x 30,0mm x 75,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
5V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
5A