DRU-24V10AMN
Productnummer DigiKey
1145-DRU-24V10AMN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRU-24V10AMN
Beschrijving
CLIQ M DC-UPS MODULE 24V/10A
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ononderbroken stroomvoorziening (UPS) Standby (geen regeling) General Purpose, industriële regeling 240W 24V
Categorie
Vorm
DIN-rail
Fabrikant
Delta Electronics
Vermogen - nominaal
240W
Serie
Spanning - uitgang
24V
Verpakking
Box
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
4.610" L x 1.500" W (117.09mm x 38.10mm)
Type
Standby (geen regeling)
Hoogte
4,880" (123,95mm)
Spanning - ingang
24V