IMA-S400-48-ZNPLI
Productnummer DigiKey
1145-1202-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IMA-S400-48-ZNPLI
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 400W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 80 ~ 275 VAC, 120 ~ 300 VDC Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
94%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
80 ~ 275 VAC, 120 ~ 300 VDC
Grootte / afmetingen
6,96" L x 4,00" B x 1,60" H (176,8mm x 101,6mm x 40,6mm)
Spanning - uitgang 1
48V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 1
8.33 A