MDS-065APS12 BA
Productnummer DigiKey
1145-1019-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-065APS12 BA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 65W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MDS-065APS12 BA Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
85%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Functies
Stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,20" H (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Stroom - uitgang 1
5 A