MDS-090AAS19 BA is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
XP Power
Op voorraad: 6
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
FSP Technology Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Tri-Mag, LLC
Op voorraad: 0
Tri-Mag, LLC
Bel Power Solutions
XP Power
Op voorraad: 767
19V 89 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
Delta Power Management Solutions | Digi-Key Daily
MDS-090AAS19 BA
Productnummer DigiKey
1145-1021-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-090AAS19 BA
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 89W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Geen stroomverbruik
500mW (max.)
Efficiëntie
Niveau VI
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Snoerlengte
47,2" (1,20 m)
Grootte / afmetingen
5,91" L x 2,36" B x 1,38" H (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang
19V
Stroom - uitgang (max.)
4,7A
Vermogen (watt)
89 W