MDS-090AAS24 BA
Productnummer DigiKey
1145-1020-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-090AAS24 BA
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24V 90 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
500mW (max.)
Efficiëntie
Niveau V
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Snoerlengte
47,2" (1,20 m)
Grootte / afmetingen
5,91" L x 2,36" B x 1,38" H (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang
24V
Stroom - uitgang (max.)
3,75A
Vermogen (watt)
90 W