MDS-100APS12 BA
Productnummer DigiKey
1145-1010-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-100APS12 BA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MDS-100APS12 BA Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
88%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C
Functies
Universele ingang
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,22" H (127,0mm x 76,2mm x 31,1mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Spanning - uitgang 1
12V
Stroom - uitgang 1
8.3 A