MDS-100APS24 BA
Productnummer DigiKey
1145-1012-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-100APS24 BA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 80W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MDS-100APS24 BA Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
88%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C
Functies
Universele ingang
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,22" H (127,0mm x 76,2mm x 31,1mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
4.2 A