MDS-200ADB12 AA
Productnummer DigiKey
1145-1245-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-200ADB12 AA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 110W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
PFC, universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,48" L x 2,55" B x 1,76" H (113,9mm x 64,7mm x 44,7mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Stroom - uitgang 1
9.17 A