MDS-200ADB24 AA
Productnummer DigiKey
1145-1246-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-200ADB24 AA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
PFC, universele ingang
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
4,48" L x 2,55" B x 1,76" H (113,9mm x 64,7mm x 44,7mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
5 A