MDS-200APB12 AA
Productnummer DigiKey
1145-1247-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-200APB12 AA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 130W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,40" H (101,6mm x 50,8mm x 35,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Stroom - uitgang 1
10.83 A