MDS-200APB24 AA
Productnummer DigiKey
1145-1195-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-200APB24 AA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 140W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
PFC, universele ingang
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,40" H (101,6mm x 50,8mm x 35,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
5.83 A