MDS-200APB36 AA
Productnummer DigiKey
1145-MDS-200APB36AA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-200APB36 AA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 120W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,01" L x 2,01" B x 1,44" H (101,9mm x 51,1mm x 36,6mm)
Spanning - uitgang 1
36V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cURus, TÜV
Stroom - uitgang 1
3.33 A