MDS-250ADB24 AA
Productnummer DigiKey
1145-1249-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-250ADB24 AA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
PFC, aan/uit op afstand, detectie op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
5,51" L x 3,50" B x 1,77" H (140,0mm x 89,0mm x 45,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
5.62 A