MDS-300APB24 AA
Productnummer DigiKey
1145-1137-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-300APB24 AA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 240W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
PFC, aan/uit op afstand, detectie op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,40" H (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
10 A