MEA-065A12B A-A
Productnummer DigiKey
1145-MEA-065A12BA-A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MEA-065A12B A-A
Beschrijving
60W/12V ADAPTER MEDICAL CLASS II
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 60 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
60 W
Fabrikant
Delta Electronics
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 60°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 10,0mm
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
47" (1,20m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C8
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,72" L x 1,97" B x 1,26" H (119,9mm x 50,0mm x 32,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, cCSAus, CE, cULus, cURus, FCC, KC, PSE, TUV, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
5A