MEB-1K2A48T AAA
Productnummer DigiKey
1145-1305-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MEB-1K2A48T AAA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 1200W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ingesloten, met conformal coating AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MEB-1K2A48T AAA Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Type
Ingesloten, met conformal coating
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
8,03" L x 5,00" B x 1,59" H (204,0mm x 127,0mm x 40,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spanning - uitgang 1
48V
Standaard nummer
50581; 55011; 55032; 60950-1
Stroom - uitgang 1
25 A