PACSR12042S
Productnummer DigiKey
941-1792-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PACSR12042S
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 504W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 42A 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PACSR12042S Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabrikant
Delta Electronics
Functies
Regelbare uitgang, basisplaat, detectie op afstand, universele ingang
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Verpakking
Box
Efficiëntie
91%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Omhuld
Verpakking / doos
10-DIP-module
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,36" L x 2,00" B x 0,54" H (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
12V
Gewicht
0,529 lb (240,00 g)
Stroom - uitgang (max.)
42A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
504 W