PACSR28010S is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Delta Electronics
Op voorraad: 77
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 10,5A 85 ~ 265 VAC Ingang
Delta Electronics PACSR Series AC-DC Modules | Digi-Key Daily
PACSR28010S
Productnummer DigiKey
941-1795-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PACSR28010S
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 294W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
93%
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
4,36" L x 2,00" B x 0,54" H (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
28V
Stroom - uitgang (max.)
10,5A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
294 W