PACSR48006S is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Delta Electronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 6,3A 85 ~ 265 VAC Ingang
Delta Electronics PACSR Series AC-DC Modules | Digi-Key Daily
PACSR48006S
Productnummer DigiKey
941-1797-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PACSR48006S
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 302W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
93,5%
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
4,36" L x 2,00" B x 0,54" H (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang (max.)
6,3A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
302 W