ASB-EX15-WC18-GLB
Productnummer DigiKey
602-ASB-EX15-WC18-GLB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASB-EX15-WC18-GLB
Beschrijving
EX15 LTE CELLULAR ROUTER WIFI
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF Router 2,4GHz, 5GHz HSPA+, LTE RJ-45, RS-232 150Mbps
Categorie
Frequentie
2,4GHz, 5GHz
Fabrikant
Digi
Toepassingen
AT&T Networks (VS), Verizon Networks (VS)
Verpakking
Box
Interface
RJ-45, RS-232
Status onderdeel
Verouderd
Datasnelheid (max.)
150Mbps
Functie
Router
Spanning - voeding
18V