DC-ANT-24DP
Productnummer DigiKey
602-1064-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DC-ANT-24DP
Beschrijving
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Standaard levertijd fabrikant
65 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2,4GHz Wi-Fi Spriet, knikbaar RF-antennes 2,4GHz ~ 2,5GHz 1,8dBi RP-SMA mannetje Connectormontage
Categorie
Type antenne
Spriet, knikbaar
Fabrikant
Digi
Aantal banden
1
Verpakking
Bulk
Versterking
1,8dBi
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
RP-SMA mannetje
RF familie/standaard
WiFi
Type montage
Connectormontage
Frequentie groep
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Hoogte (max.)
3,425" (87,00mm)
Frequentie (midden/band)
2,4GHz
Toepassingen
Wi-Fi
Frequentiebereik
2,4GHz ~ 2,5GHz