XB24-DMWIT-250 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Digi
Op voorraad: 3.673
Gegevensblad
Algemeen ISM > 1GHz RF-transceivermodulen 2,4GHz Geïntegreerd, draadantenne Through-hole
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XB24-DMWIT-250
Productnummer DigiKey
XB24-DMWIT-250-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XB24-DMWIT-250
Beschrijving
RF TXRX MOD ISM>1GHZ WIRE ANT TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Gevoeligheid
-92dBm
Fabr.
Seriële interfaces
UART
Serie
Type antenne
Geïntegreerd, draadantenne
Verpakking
Bulk
Gebruikt IC / onderdeel
EM357
Status onderdeel
Verouderd
Spanning - voeding
2,8V ~ 3,4V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stroom - inkomend
50mA
RF familie/standaard
Algemeen ISM > 1GHz
Stroom - uitgaand
45mA
Modulatie
DSSS
Type montage
Through-hole
Frequentie
2,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C