XB24CDMPIT-001
Productnummer DigiKey
602-1961-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XB24CDMPIT-001
Beschrijving
RF TXRX MOD ISM > 1GHZ TRACE TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Algemeen ISM > 1GHz RF-transceivermodulen 2,4GHz Geïntegreerd, trace Through-hole
Categorie
Gevoeligheid
-102dBm
Fabr.
Seriële interfaces
SPI, UART
Serie
Type antenne
Geïntegreerd, trace
Verpakking
Tray
Gebruikt IC / onderdeel
EM357
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Stroom - inkomend
31mA
RF familie/standaard
Algemeen ISM > 1GHz
Stroom - uitgaand
45mA
Modulatie
DSSS
Type montage
Through-hole
Frequentie
2,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C