XB24CZ7PIS-004
Productnummer DigiKey
602-1189-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XB24CZ7PIS-004
Beschrijving
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
802,15,4 Zigbee® RF-transceivermodulen 2,4GHz Geïntegreerd, trace Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
XB24CZ7PIS-004 Modellen
Categorie
Gevoeligheid
-100dBm
Type antenne
Geïntegreerd, trace
Spanning - voeding
2,1V ~ 3,6V
Stroom - inkomend
28mA ~ 45mA
RF familie/standaard
Stroom - uitgaand
33mA ~ 59mA
Protocol
Type montage
Opbouwmontage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
2,4GHz