XB24CZ7RIS-004 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Digi
Op voorraad: 0
Gegevensblad
802,15,4 Zigbee® RF-transceivermodulen 2,4GHz Antenne niet inbegrepen Opbouwmontage
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XB24CZ7RIS-004
Productnummer DigiKey
602-1194-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XB24CZ7RIS-004
Beschrijving
RF TXRX MODULE 802.15.4 SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Gevoeligheid
-100dBm
Type antenne
Antenne niet inbegrepen
Spanning - voeding
2,1V ~ 3,6V
Stroom - inkomend
28mA ~ 45mA
RF familie/standaard
Stroom - uitgaand
33mA ~ 59mA
Protocol
Type montage
Opbouwmontage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
2,4GHz