XB24CZ7UIS-004
Productnummer DigiKey
602-1192-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XB24CZ7UIS-004
Beschrijving
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
802,15,4 Zigbee® RF-transceivermodulen 2,4GHz Antenne niet inbegrepen, U.FL Opbouwmontage
Categorie
Gevoeligheid
-100dBm
Type antenne
Antenne niet inbegrepen, U.FL
Spanning - voeding
2,1V ~ 3,6V
Stroom - inkomend
28mA ~ 45mA
RF familie/standaard
Stroom - uitgaand
33mA ~ 59mA
Protocol
Type montage
Opbouwmontage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
2,4GHz