XB24CZ7WIT-004
Productnummer DigiKey
602-1560-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XB24CZ7WIT-004
Beschrijving
RF TXRX MODWIRE ANTENNA TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
802,15,4 Zigbee® RF-transceivermodulen 2,4GHz Geïntegreerd, draadantenne Through-hole
Categorie
Gevoeligheid
-102dBm
Type antenne
Geïntegreerd, draadantenne
Spanning - voeding
2,1V ~ 3,6V
Stroom - inkomend
28mA ~ 45mA
RF familie/standaard
Stroom - uitgaand
33mA ~ 59mA
Protocol
Type montage
Through-hole
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
2,4GHz