XB3-24ACM
Productnummer DigiKey
602-2203-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XB3-24ACM
Beschrijving
RF TXRX MOD 802.15.4 CHIP SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
802,15,4 RF-transceivermodulen 2,4GHz Geïntegreerd, chip Opbouwmontage
Categorie
Gevoeligheid
-103dBm
Fabr.
Seriële interfaces
I2C, SPI, UART
Serie
Type antenne
Geïntegreerd, chip
Verpakking
Tray
Geheugengrootte
1MB flash, 128kB RAM
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
2,1V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Stroom - inkomend
17mA
RF familie/standaard
Stroom - uitgaand
135mA
Modulatie
DSSS
Type montage
Opbouwmontage
Frequentie
2,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C