XB3-24Z8US
Introducing Digi XBee3 Programmable Modules
XB3-24Z8US
Productnummer DigiKey
602-2196-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XB3-24Z8US
Beschrijving
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Gedetailleerde beschrijving
802,15,4 Zigbee® RF-transceivermodulen 2,4GHz Antenne niet inbegrepen, U.FL Opbouwmontage
Type antenne
Antenne niet inbegrepen, U.FL
Verpakking
Tray
Gebruikt IC / onderdeel
EFR32MG
Spanning - voeding
2,1V ~ 3,6V
RF familie/standaard
Stroom - inkomend
15mA
Protocol
Stroom - uitgaand
135mA
Frequentie
2,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C