XBP24-API-001 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Digi
Op voorraad: 4.662
Gegevensblad
802,15,4 RF-transceivermodulen 2,4GHz Geïntegreerd, trace Through-hole
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24-API-001
Productnummer DigiKey
602-1280-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XBP24-API-001
Beschrijving
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
XBP24-API-001 Modellen
Categorie
Gevoeligheid
-100dBm
Fabr.
Seriële interfaces
UART
Serie
Type antenne
Geïntegreerd, trace
Verpakking
Bulk
Gebruikt IC / onderdeel
EM357
Status onderdeel
Verouderd
Spanning - voeding
2,8V ~ 3,4V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stroom - inkomend
55mA
RF familie/standaard
Stroom - uitgaand
215mA
Modulatie
DSSS
Type montage
Through-hole
Frequentie
2,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C