XBP24CZ7PISB003 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Digi
Op voorraad: 493
Gegevensblad
802,15,4 Zigbee® RF-transceivermodulen 2,4GHz Geïntegreerd, trace Opbouwmontage
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XBP24CZ7PISB003
Productnummer DigiKey
602-1240-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XBP24CZ7PISB003
Beschrijving
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Gevoeligheid
-101dBm
Fabr.
Seriële interfaces
SPI, UART
Serie
Type antenne
Geïntegreerd, trace
Verpakking
Tray
Verouderd
Geheugengrootte
32kB flash, 2kB RAM
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
RF familie/standaard
Stroom - inkomend
31mA ~ 45mA
Protocol
Stroom - uitgaand
120mA
Type montage
Opbouwmontage
Frequentie
2,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C