XBP24CZ7SITB003 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Digi
Op voorraad: 5.293
Gegevensblad
802,15,4 Zigbee® RF-transceivermodulen 2,4GHz Antenne niet inbegrepen, RP-SMA Through-hole
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XBP24CZ7SITB003
Productnummer DigiKey
602-1860-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XBP24CZ7SITB003
Beschrijving
RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Gevoeligheid
-101dBm
Fabr.
Seriële interfaces
SPI, UART
Serie
Type antenne
Antenne niet inbegrepen, RP-SMA
Verpakking
Tray
Verouderd
Geheugengrootte
32kB flash, 2kB RAM
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
RF familie/standaard
Stroom - inkomend
31mA ~ 45mA
Protocol
Stroom - uitgaand
120mA
Type montage
Through-hole
Frequentie
2,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C