XBRR-24ACM
Productnummer DigiKey
602-XBRR-24ACM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XBRR-24ACM
Beschrijving
RF TXRX MOD 802.15.4 BT CHIP SMD
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
802,15,4, Bluetooth Zigbee® RF-transceivermodulen 2,4GHz Geïntegreerd, chip Opbouwmontage
Categorie
Gevoeligheid
-103dBm
Fabr.
Seriële interfaces
I2C, SPI, UART
Serie
Type antenne
Geïntegreerd, chip
Verpakking
Tray
Gebruikt IC / onderdeel
EFR32MG
Status onderdeel
Actief
Geheugengrootte
1MB flash, 96kB RAM
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Spanning - voeding
1,71V ~ 3,8V
RF familie/standaard
802,15,4, Bluetooth
Stroom - inkomend
14mA
Protocol
Stroom - uitgaand
193mA
Modulatie
DSSS
Type montage
Opbouwmontage
Frequentie
2,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C