DKS-BBOARD6.5
DKS-BBOARD6.5
Productnummer DigiKey
DKS-BBOARD6.5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DKS-BBOARD6.5
Beschrijving
DIGI-KEY BREADBOARD 6.5
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Soldeerloze breadboards Klemmenstrook (geen frame) 6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)
Categorie
Aantal klemmenstroken
1
Fabrikant
DigiKey Standard
Aantal distributiebussen
2
Serie
Aantal bevestigingspunten (totaal)
830
Verpakking
Bulk
Aantal aansluitklemmen met 5 bevestigingspunten
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)