AP130-33RG-7
Productnummer DigiKey
AP130-33RGDITR-ND - Tape & Reel (TR)
AP130-33RGDICT-ND - Cut Tape (CT)
AP130-33RGDIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP130-33RG-7
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC-59R
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA SC-59R
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
100 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB (100 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
SC-59R
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,5V @ 300mA