AP2139AK-1.8TRG1
Productnummer DigiKey
31-AP2139AK-1.8TRG1TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-AP2139AK-1.8TRG1CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP2139AK-1.8TRG1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP2139AK-1.8TRG1
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA SOT-23-5
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
1.5 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - ingang (max.)
6V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,1V @ 250mA