AP3015KTR-G1
Productnummer DigiKey
AP3015KTR-G1DITR-ND - Tape & Reel (TR)
AP3015KTR-G1DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP3015KTR-G1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP3015KTR-G1
Beschrijving
IC REG BOOST ADJ 300MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Boost Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1,23V 1 Uitgang 300mA (schakel) SC-74A, SOT-753
Categorie
Spanning - uitgang (min./vast)
Fabr.
Spanning - uitgang (max.)
34V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
150kHz
Functie
Verhogingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Nee
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanning - ingang (min.)
1,2V
Basisproductnummer
Spanning - ingang (max.)
12V