AP64100SP-13
Productnummer DigiKey
31-AP64100SP-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-AP64100SP-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP64100SP-13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP64100SP-13
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 1A 8SO
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 0,8V 1 Uitgang 1A 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
Categorie
Spanning - uitgang (max.)
40V
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - schakeling
100kHz ~ 2,2MHz
Status onderdeel
Actief
Synchrone gelijkrichter
Ja
Functie
Verlagingsomzetter
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Uitvoerconfiguratie
Positief
Soort
Automotive
Topologie
Kwalificatie
AEC-Q100
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Spanning - ingang (min.)
3,8V
Apparaatpakket leverancier
8-SO-EP
Spanning - ingang (max.)
40V