AP7343D-18FS4-7
Productnummer DigiKey
31-AP7343D-18FS4-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-AP7343D-18FS4-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP7343D-18FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP7343D-18FS4-7
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V X2-DFN10104
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA X2-DFN1010-4 (type B)
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
60 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Besturingskenmerken
Stroombegrenzing, inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - ingang (max.)
5,25V
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
X2-DFN1010-4 (type B)
Spanningsuitval (max.)
0,39V @ 300mA, 0,39V @ 300mA