AP7343D-18FS4-7B
Productnummer DigiKey
AP7343D-18FS4-7BDITR-ND - Tape & Reel (TR)
AP7343D-18FS4-7BDICT-ND - Cut Tape (CT)
AP7343D-18FS4-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP7343D-18FS4-7B
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V X2-DFN10104
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA X2-DFN1010-4
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AP7343D-18FS4-7B Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
60 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - ingang (max.)
5,25V
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V