AP7353-33FS4-7
Productnummer DigiKey
31-AP7353-33FS4-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-AP7353-33FS4-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP7353-33FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP7353-33FS4-7
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V X2-DFN10104
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA X2-DFN1010-4 (type B)
Categorie
Stroom - rust (Iq)
27 µA
Fabr.
PSRR
90dB ~ 70dB (100Hz ~ 10kHz)
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
4-XDFN blootliggende pad
Spanningsuitval (max.)
0,142V @ 250mA