AP7354D-33FS4-7
Productnummer DigiKey
AP7354D-33FS4-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
AP7354D-33FS4-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP7354D-33FS4-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP7354D-33FS4-7
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V X2-DFN10104
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA X2-DFN1010-4
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
0.6 µA
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Verpakking / doos
4-XDFN blootliggende pad
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
X2-DFN1010-4
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 150mA