AP7363-25D-13
Productnummer DigiKey
AP7363-25D-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
AP7363-25D-13CT-ND - Cut Tape (CT)
AP7363-25D-13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP7363-25D-13
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO252-3
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,5A TO-252-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AP7363-25D-13 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
1.2 mA
PSRR
65dB ~ 61dB (120Hz ~ 1kHz)
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
TO-252-3
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,24V @ 1,5A