BZT52C13LPQ-7
Productnummer DigiKey
31-BZT52C13LPQ-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-BZT52C13LPQ-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-BZT52C13LPQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZT52C13LPQ-7
Beschrijving
DIODE ZENER 13V 250MW 2DFN
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 13 V 250 mW ±6,53% Opbouwmontage X1-DFN1006-2
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±6,53%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
250 mW
Apparaatpakket leverancier
X1-DFN1006-2
Impedantie (max.) (Zzt)
30 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 8 V