BZT52C36-7-F
Productnummer DigiKey
BZT52C36-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZT52C36-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
BZT52C36-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZT52C36-7-F
Beschrijving
DIODE ZENER 36V 500MW SOD123
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 36 V 500 mW ±6% Opbouwmontage SOD-123
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZT52C36-7-F Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 25.2 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±6%
Apparaatpakket leverancier
SOD-123
Vermogen - max.
500 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
90 Ohms